ردگزینه

اهمیت باور و ایمان ما

باور و ایمان ما چه نقشی در رسیدن ما به اهدافمان دارند ؟ آیا اصلا میتوان این دو را در رسیدن به اهداف موثر دانست ؟ چگونه میتوان به موفقیت ایمان داشت ؟ برای رسیدن به اهداف خود باید چه چیز هایی را باور داشت ؟ در این پست تصمیم داریم که به این مسئله بپردازیم و به اهمیت باور و ایمان خود در راستای رسیدن به اهداف پی ببریم.

باور : کلید ورود به راه موفقیت

باورهای شما در شکل گیری دنیای شما تاثیرات زیادی میگذارد، اگر چیزی را باور نداشته باشید ممکن است هیچ موقع به آن نرسید چرا کهآن را غیر ممکن میدانید و در نتیجه برای آن تلاش نمیکنید چراکه تلاش خود را نیز موثر نمیدانید.

بنابراین نخستین گام در رسیدن به اهداف باور داشتن آن هاست ! باور به اینکه رسیدن به این اهداف ممکن است و همچنین باور به اینکه شما میتوانید به این اهداف برسید، توجه داشته باشید که هر چیزی که در آن باور وجود نداشته باشد ناکارآمد و نیز غیرممکن است چرا که تاثیراتی مثبت برای شکل گیری و رخ دادن آن ها از جانب شما صورت نمیگیرد.

تلاش : اتومبیل شما برای پیمودن راه موفقیت

آنگاه که به ممکن بودن هدف خود و همچنین توانایی دست یابی به آن باور پیدا کردید نوبت به شروع تلاش های پیوسته  شما میشود، در اینجا تلاش شما را میتوان به اتومبیلی تشبیه کرد که به وسیله آن میتوانید راه موفقیت را بپیمایید و به هدفتان برسید.

البته پیوستگی تلاش مسئله بسیار مهم است که نباید به سادگی از آن گذشت و باید به شدت به آن توجه کرد.

ایمان : توانایی پیمودن راه موفقیت

در کنار تلاش و باور حقیقی و البته صحیح باید به رسیدن و کامروایی خود ایمان داشته باشیم و  بدانیم که با توکل به خدا و تلاش های پیوسته و همچنین پیروی از قوائد و اصول درست میتوان به موفقیت رسید و هرگز ترسی از شکست و ناکامی نداشته باشیم، در اینجا میتوان ایمان را به سوخت مورد نیاز برای حرکت خودرو تشبیه کرد.

نتیجه گیری :

باور کلید ورود به مسیر موفقیت است، تلاش خودرو مورد نیاز شما برای پیمودن مسیر است و ایمان شما سوخت مورد نیاز برای به حرکت درآوردن خودرو است، پس بنابراین ایمان و باور شما تاثیر خیلی زیادی در رشد وپیشرفت شما دارد و اگر به رسیدن خود به نتیجه باور و ایمان نداشته باشید عملا آن را غیر ممکن کرده اید.

اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
مشاوره رایگان میخوای ؟؟ پیام بده !