ردگزینه

تیم مشاوره ردگزینه

مشاوره - برنامه ریزی - تدریس موفقیت کنکور ! با این عنوان شناخته میشیم این یعنی متد کار کاملا متفاوت و هدفمند برای ایجاد ارزش حقیقی برای دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکوری . . .  در ادامه با ما همراه باشید و درباره تیم ما و همچنین چگونگی ارائه خدمات ما آگاه شوید .

از چه زمانی شروع به کار کردیم ؟

با شروع شیوع ویروس کرونا و آغاز دوران قرنطینه فعالیت تیم مشاوره ردگزینه آغاز شد و از همان ابتدای کار دامنه های مورد نیاز خود برای شکل گیری این تیم را اشغال کردیم تا خیلی سریع بتوانیم وبسایت خود را با طراحی منحصر به فرد و جدید انتشار دهیم .

برنامه ریزی و طراحی خدمات

پس از تصمیم گیری بر سرعنوان و نام ردگزینه شروع به برنامه ریزی و طراحی خدمات خود کردیم و تقریبا دو ماه صرف این موضوع و همچنین طراحی وبسایت های خود با قالب اختصاصی شد .

دراین بازه زمانی درس های زیادی در رابطه با راه اندازی یک کسب و کار جدید آموختیم و خب تجربه جدید و ارزشمندی بود که امیدواریم روزی دوباره به کارون بیاد و بتونیم خیلی عالی ازش استفاده کنیم.

شکل گیری تیم ردگزینه

پس از تصمیم گیری و برنامه ریزی خدمات ردگزینه سامانه دانش آموزی در نسخه اولیه خود منتشر شد و تیم مشاوره ردگزینه شروع به شکل گیری کرد . از همان ابتدا هم به دنبال این بودیم که بتوانیم تیمی متشکل از مشاورینی علاقه مند داشته باشیم تا بتوانیم در کنار هم به نتایج خیلی عالی دست پیدا کنیم و حقیقتا بتوانیم به همان شکلی که در نظر داریم خدمات خود را به دانش آموزان ارائه دهیم .

سامانه دانش آموزی ردگزینه را مشاهده کنید

شروع فعالیت

کادر مشاورین ردگزینه به سه بخش تقسیم شد که عبارت بودند از رشته ریاضی با مدیریت آقای دریساوی – کادر تجربی با مدیریت آقای ترابی و کادر ریاضی با مدیریت آقای فرامرزی که به این شکل شروع به فعالیت کرد .

اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
مشاوره رایگان میخوای ؟؟ پیام بده !