ردگزینه

مشاور نیاز دارم ؟

آیا تابحال به این فکر کرده اید که برای کنکور به دنبال مشاوری جهت راهنمایی و پیمودن درست راه کنکور بروید ؟ اما سوالی که اینجا به ذهن میرسد این است که آیا اصلا برای مطالعه و موفقیت کنکور نیاز به مشاور هست ؟ و مشاور چه کمکی در این راستا میتواند انجام دهد ؟

مشاور کنکور کیست ؟

مشاور کنکور شخصی است که آگاه به اصول و قوائد برنامه ریزی درسی و همچنین راه و روش مطالعه برای کنکور است و از باید ها و نباید های این راه پر فراز و نشیب اطلاع دارد و همچنین میتواند روش و اصول درست مطالعه از جهات مختلف و روش های آن را به همراه تکنیک های متفاوت به شما بیاموزد .

مطالعه اختصاصی و اصولی در زمینه کنکور

همانطور که در پست مطالعه برای کنکور  درباره مطالعه اصولی برای کنکور صحبت کردیم شما نیاز به این دارید که از قوائد و اصول و همچنین تکنیک های مختلف درجهت بهبود مطالعه در راستای کنکور مطلع باشد و مطالعات خود را با این روش ها پیش ببرید، همچنین باید بدانید که فرصت شما اندک است و نمیتوان از طریق آزمون و خطا به روش مطالعه هر درس به راحتی پی برد و این مسئله ممکن است زمان خیلی زیادی را از شما بگیرد و ب همین علت ممکن است خیلی از فرصت ها را از دست بدهید بنابراین یک مشاور خوب میتواند به شما روش مطالعه اختصاصیتان را در هر یک از درس ها به شما آموزش دهد.

دوازدهمی ها

دوازدهمی ها دو دسته هستند : دسته اول داوطلبانی که سال های قبل درس خوندند و به خوبی مطالعه کردند و از همون ابتدا برای کنکور تلاش کردند و دسته دوم داوطلبانی که دو سال قبل به هر دلیلی درس نخوندند و تازه از سال آخر تصمیم دارند برای کنکور تلاش کنند .

اگر شما جزو داوطلبانی هستید که دو سال قبل مطالعه ای برای کنکور نداشتید احتمالا در کنار یک مشاور خوب میتوانید مطابق برنامه ای هدفمند و با آگاهی از راه و روش درست برای هدفتان تلاش کنید.

پشت کنکوری ها

نکته ی مهمی که پشت کنکوری ها باید به آن توجه کنند این است که همیشه علت عدم موفقت در کنکور برخلاف امتحانات مدرسه تلاش نکردند نیست ! این یعنی ممکنه راه را اشتباه رفته باشید یا اینکه به روش درست مطالعه نکرده اید، بنابراین درصورتی که فکر میکنید عدم موفقیت شما علتی غیر از تلاش نکردن دارد میتوانید با مراجعه به یک مشاور خوب از اشکال کار خود مطلع شوید.

مطالب مشابه
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
مشاوره رایگان میخوای ؟؟ پیام بده !