ردگزینه

مشاوره - پشتیبانی - تدریس موفقیت کنکور

ارتباط با ما : 09924730751 - info@radegozine.com

وبلاگ

خستگی

یکی از رایج ترین مشکلاتی که در دوران کنکور با آن سر و کار داریم مشکل خستگی است، این مشکل یکی از مشکلاتی است که اگر رفع نگردد میتواند به فرد آسیب جدی در دوران کنکور وارد کند، چراکه فرد با وجود اینکه تلاش میکند اما نتیجه ای نمیگیرد.

مطالعه کنید . . .

اهمیت باور و ایمان ما

باور و ایمان ما چه نقشی در رسیدن ما به اهدافمان دارند ؟ آیا اصلا میتوان این دو را در رسیدن به اهداف موثر دانست ؟ چگونه میتوان به موفقیت ایمان داشت ؟ برای رسیدن به اهداف خود باید چه چیز هایی را باور داشت ؟ در این پست تصمیم داریم که به این مسئله بپردازیم و به اهمیت باور و ایمان خود در راستای رسیدن به اهداف پی ببریم.

مطالعه کنید . . .

برنامه ریزی درسی

مهمترین و ارزشمند ترین کاری که در روند مطالعه خود برای کنکور باید داتشه باشید برنامه ریزی است، در این پست تصمیم داریم مواردی را راجب این مسئله مورد بررسی قرار دهیم پس همراه ما باشید . . . 

مطالعه کنید . . .

خلاصه نویسی

خلاصه نویسی یکی از مهم ترین و ارزشمند ترین کارهایی است که شما میتوانید در مطالعه خود برای کنکور از آن استفاده کنید، همچنین خلاصه نویسی یک سری مزیت هایی دارد که باعث پیشرفت سریع تر و همچنین افزایش تراز و موفقیت شما در کنکور میشود .

مطالعه کنید . . .

مشاور نیاز دارم ؟

آیا تابحال به این فکر کرده اید که برای کنکور به دنبال مشاوری جهت راهنمایی و پیمودن درست راه کنکور بروید ؟ اما سوالی که اینجا به ذهن میرسد این است که آیا اصلا برای مطالعه و موفقیت کنکور نیاز به مشاور هست ؟ و مشاور چه کمکی در این راستا میتواند انجام دهد ؟

مطالعه کنید . . .

مطالعه برای کنکور

مطالعه برای کنکور تفاوت زیادی با مطالعه برای درس های مدرسه دارد علت آن نیز رقابت سنگین در کنکور و همچنین نوع متفاوت سوال هاست، بنابراین یک داوطلب کنکور باید به خوبی از این مسئله آگاه باشد که راه و روش مطالعه برای کنکور چیست و چگونه میتوان در این راه موفق شد، در این پست تصمیم داریم یک سری از نکات را در این زمینه مورد بررسی قرار دهیم و آگاهی نسبی درباره شیوه مطالعه برای کنکور پیدا کنیم، پپس با ما همراه باشید . . .

مطالعه کنید . . .

چرا ردگزینه ؟

شاید از خودتان پرسیده باشید که چرا باید ردگزینه را برای خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور خود انتخاب کنیم ؟ و آیا ردگزینه که کل خدمات را بصورت آنلاین ارائه میدهد میتواند کیفیت و کمیت مطلوب را ارائه دهد ؟ 

درایدامه به مزیت های ردگزینه و همچنین نحوه ارائه خدمات میپردازیم پس با ما همراه باشید . 

مطالعه کنید . . .

تیم مشاوره ردگزینه

مشاوره – برنامه ریزی – تدریس موفقیت کنکور ! با این عنوان شناخته میشیم این یعنی متد کار کاملا متفاوت و هدفمند برای ایجاد ارزش حقیقی برای دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکوری . . .  در ادامه با ما همراه باشید و درباره تیم ما و همچنین چگونگی ارائه خدمات ما آگاه شوید .

مطالعه کنید . . .
مشاوره رایگان میخوای ؟؟ پیام بده !