ردگزینه

چرا ردگزینه ؟

شاید از خودتان پرسیده باشید که چرا باید ردگزینه را برای خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور خود انتخاب کنیم ؟ و آیا ردگزینه که کل خدمات را بصورت آنلاین ارائه میدهد میتواند کیفیت و کمیت مطلوب را ارائه دهد ؟  درایدامه به مزیت های ردگزینه و همچنین نحوه ارائه خدمات میپردازیم پس با ما همراه باشید . 

قالب کلی طرح مشاوره - پشتیبانی - تدریس موفقیت کنکور

بصورت کلی خدمات تیم مشاورین ردگزینه بصورت کاملا متفاوت و اختصاصی و همچنین مطالعاتی صورت میگیرد و مشاورین وظیفه دارند بصورت متمرکز روی بحث های مشاوره – برنامه ریزی درسی اختصاصی – پشتیبانی – تدریس موفقیت کنکور وقت بگذارند .

مشاوره

هرهفته سر تایم مشخص مشاور با شما تماس میگیرد و به شما به مدت مشخصی مشاوره میدهد و برایتان راهکارهایی جهت مطالعه بهتر و ارزشمند تر را بیان میکند .

برنامه ریزی درسی

پس از اتمام جلسه مشاوره، مشاور شما با توجه به اطلاعاتی که از مطالعات اخیرتان دارد برایتان برنامه ریزی درسی متناسب با شرایط، ویژگی ها، نقاط قوت و ضعف و همچنین علایقتان برایتان انجام میدهد.

این برنامه درسی کاملا هدفمند ریخته میشود تا شما بتوانید به سادگی تراز درس های خود را در آزمون ها افزایش دهید و خیلی سریع رشد کنید و نتایج عالی و ارزشمند کسب کنید .

پشتیبانی

مشاورین ردگزینه در طول هفته یک یا دو مرتبه ( بسته به شرایط  ) با شما تماس میگیرند و مشکلات شما را در پیمودن راه را پیگیری و مورد مطالعه و بررسی قرار میدهند تا مبادا مطالعه و تلاش شما برای رسیدن به نتایج خوب دچار اختلال و مشکل شود .

تدریس موفقیت کنکور

مهمترین و ارزشمند ترین بخش خدمات طرح های مشاوره، پشتیبانی و تدریس موفقیت کنکور بحث آموزش نحوه مطالعه اختصاصی شما برای هر یک از دروس است که در طی تماس های هفتگی مشاور این موارد نیز خیلی اختصاصی به شما آموزش داده میشود .

اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
مشاوره رایگان میخوای ؟؟ پیام بده !